śRUBOWE POMPY PRÓŻNIOWE

ŚRUBOWE POMPY PRÓŻNIOWE

 

Technologia Screw "Atlas Copco" sprawdzone i powszechnie znane ze swojej niezawodności i wydajności w produkcji systemów sprężonego powietrza. 

 

 WIĘCEJ...

 łopatkowe pompy próżniowe mokre ŁOPATKOWE POMPY PRÓŻNIOWE MOKRE

 

Obrotowe pompy łopatkowe "Atlas Copco" olej uszczelnione dostarczyć wszystkie zalety niezawodnej technologii ostrza do klientów fok ropy w ogólnych sektorach przemysłu.

 

 WIĘCEJ...

 POMPY PRÓŻNIOWE ROOTSA POMPY PRÓŻNIOWE ROOTSA

 

Booster mechaniczne pompy ZRS, działa na prostej zasadzie pomp "Roots" są liderami w zastosowaniach wymagających wysokiej prędkości pompowania w zakresie ciśnień od 0,01 do 50 hPa.

 

 WIĘCEJ...

 TŁOKOWE POMPY PRÓZNIOWE MOKRE TŁOKOWE POMPY PRÓŻNIOWE MOKRE

 

Pompy próżniowe smarowane olejem tłok obrotowy "Atlas Copco" z chłodzeniem wodnym są najbardziej skuteczne i małe urządzenia do zastosowań przemysłowych. Poprawiona i rozszerzona linia pomp tłokiem obrotowym GLS oferuje zwiększoną niezawodność i wydajność przy jednoczesnej optymalizacji kosztów utrzymania.

 

 WIĘCEJ...

 POMPY PRÓŻNIOWE Z PIERSCIENEIM WODNYM POMPY PRÓŻNIOWE Z PIERŚCIENIEM WODNYM

 

Pompy próżniowe z pierścieniem cieczy dostępne są do pojedynczego AW (AWS) i pompy dwustopniowe (AWD) o pojemności od 200 do 37,500 m³ / h oraz poziomu próżni do 30 mbar (atm.).

 

 WIĘCEJ...

 AKCESORIA DO POMP PRÓŻNIOWYCH AKCESORIA

 

Kluczowym wymogiem projektowania systemów próżniowych jest bezpieczeństwo. Firma "Atlas Copco" oferuje szereg dodatkowych elementów do pomp próżniowych w systemie.

 

 WIĘCEJ...