POMPY PRÓŻNIOWE MOKRE

Firma Atlas Copco od wielu lat rozwija konstrukcję wiodących na rynku pomp próżniowych, wykorzystując w tym celu swoje najnowocześniejsze technologie. Nieustanie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania, podnoszona wydajność i wdrażane nowe zastosowania.

Łopatkowe pompy próżniowe charakteryzują się tymi samymi zaletami, które  cechują urządzenia do wytwarzania sprężonego powietrza produkowane przez Atlas Copco. Są to: najwyższa jakość, niezawodność i niskie koszty eksploatacji.

Pompy jednostopniowe próżniowa łopatkowa GVS

Łopatkowe pompy próżniowe mokre typu GVS

Pompy typu GVS 18 – 300 wykorzystują tradycyjną i sprawdzoną w wielu aplikacjach próżniowych technologię łopatkową z wtryskiem oleju. Są to technologicznie zaawansowane, wytrzymałe i renomowane urządzenia.

więcej...

Pompy próżniowe łopatkowe dwustopniowe do badań laboratoryjnych

Dwustopniowe pompy próżniowe łopatkowe mokre

GVD 0,7 – 28 (0,7- 27,5 m3/h @ 50 Hz)

Pompy serii GVD to małe pompy próżniowe  łopatkowe z uszczelnieniem olejowym charakteryzujące się bardzo niskim poziomem osiąganego podciśnienia, wysoką prędkością pompowania, przystosowaniem do pracy w środowisku o dużym nasyceniu pary wodnej i cichą pracą.

więcej...

Dwustopniowe pompy próżniowe łopatkowe do użytku przemysłowego

Dwustopniowe pompy próżniowe łopatkowe mokre

GVD 40 – 275 (40- 275 m3/h @ 50 Hz)

Seria GVD to dwustopniowe rotacyjne łopatkowe pompy próżniowe z uszczelnieniem olejowym charakteryzujące się doskonałą wartością próżni maksymalnej, bardzo wysokimi prędkościami pompowania, przystosowaniem do pracy w środowisku o dużym nasyceniu pary wodnej i cichą pracą. Te rotacyjne łopatkowe pompy o napędzie bezpośrednim znane są ze swej kompaktowej konstrukcji i pracy, która nie wywołuje drgań.

więcej...