NIEZAWODNA PRÓŻNIA DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Technologia śrubowa firmy Atlas Copco to sprawdzony i powszechnie znany ze swojej niezawodności i wydajności  sposób wytwarzania sprężonego powietrza.
 
Opierając się na doświadczeniu w budowaniu niezawodnych i gotowych do natychmiastowej pracy sprężarek inżynierowie Atlas Copco  zaprojektowali znakomite śrubowe pompy próżniowe w taki sposób aby zapewniały maksymalną wydajność przy żądanym ciśnieniu roboczym użytkownika.
 
Pompy śrubowe GHS dostępne są w dwóch wersjach: stało-obrotowej GHS i GHS VSD +  ze zmienną prędkością napędu. Pompy próżniowe śrubowe serii GHS i GHS VSD+ zapewniają szybkość pompowania od 390 m3 / h do 5000 m3 / h, co czyni serię GHS Idealny do zastosowań w przemyśle elektronicznym, przemyśle tworzyw sztucznych, przemyśle opakowaniowym, przemyśle drzewnym i innych branżach .
 

NIEZAWODNA TECHNOLOGIA

srubowe pompy prozniowe element sprezajacy Pompy typu GHS i GHS VSD+, łączą w sobie zaawansowaną konstrukcję elementu śrubowego z wytrzymałą i wysoce niezawodną technologią wtrysku oleju do komory pracy, czego efektem jest najwyższej klasy, wiodący na rynku produkt.

 

 Zasady działania pomp próżniowych śrubowych.

 

EFEKTYWNOŚĆ

zarowka Śrubowe pompy próżniowe przewyższają wiele innych technologii wytwarzania próżni jeżeli chodzi o efektywność pracy. Połączenie technologii śrubowej z przemiennikiem częstotliwości pozwala zaoszczędzić nawet do 50% energii elektrycznej w zakładzie produkcyjnym! 

 

PROSTOTA  OBSŁUGI

prostota obsługi próżnia Pompy dostarczane są do klienta w stanie gotowym do pracy z zapewnionym pełnym wsparciem serwisowym i posprzedażowym.

 

 Zasady działania pomp próżniowych śrubowych.

 

pompy śrubowe

PRÓŻNIOWE POMPY ŚRUBOWE ZE ZMIENNĄ PRĘDKOŚCIĄ NAPĘDU GHS VSD+


Pompy serii GHS VSD+ to nowa generacja inteligentnych rotacyjnych śrubowych pomp próżniowych z  napędem o zmiennej prędkości obrotowej (VSD) firmy Atlas Copco.

 czytaj więcej...

   
Stałoobrotowe pompy śrubowe

STAŁOOBROTOWE POMPY ŚRUBOWE GHS 630 - 4800


Pompy typu GHS 630 – 4800, łączą w sobie zaawansowaną konstrukcję elementu śrubowego z wytrzymałą i wysoce niezawodną technologią wtrysku oleju do komory pracy, czego efektem jest najwyższej klasy, wiodący na rynku produkt. Pompy te to mariaż wiodącej na rynku technologii śrubowej z profesjonalną wiedzą w zakresie technologii wytwarzania próżni. Dodajemy do tego tradycyjne podejście do prędkości obrotowej elementu śrubowego, co w sumie daje nadzwyczajną niezawodność.

czytaj więcej...