Pompy serii GHS VSD+ to nowa generacja inteligentnych rotacyjnych śrubowych pomp próżniowych z  napędem o zmiennej prędkości obrotowej (VSD) firmy Atlas Copco.

Pobierz broszurę GHS VSD +

Pompa Próżniowa GHS VSD w zakładach Valentin Traiteure:

 

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I CZASU!

Prosty i szybki montaż:

  • Pompy próżniowe serii GHS VSD+ zajmują najmniejszą powierzchnię wśród pomp dostępnych na rynku, powierzchnia potrzebna do instalacji nie przekracza wymiarów standardowej palety
  • Wszystkie elementy zamknięte są w czystej, estetycznej obudowie
  • Konstrukcja typu włącz i pracuj.

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII DO 50%!

oszczednosc energii dla pomp prozniowych atlas copco Pompy próżniowe GHS VSD + zużywają o 50% mniej energii w porównaniu do alternatywnych technologii. Są one najbardziej energooszczędnymi pompami próżniowymi z wtryskiem oleju na rynku. Napęd o zmiennej prędkości obrotowej (VSD) i system utrzymywania stałej nastawy ciśnienia to elementy, które normalnie nie występują w pompach próżniowych a zapewniają znaczne oszczędności energii. System utrzymywania stałej nastawy ciśnienia pozwala na optymalizację zużycia energii koniecznej do utrzymania żądanego poziomu podciśnienia i w ten sposób optymalizuje efektywność i wydajność procesową. Dmuchawa dostarcza minimalny przepływ, jaki jest potrzebny do uzyskania wymaganego poziomu podciśnienia lub prędkości obrotowej.

OSZCZĘDNOŚCI!

Niskie koszty eksploatacji:

  • Pompy serii GHS VSD+ zapewniają bardzo niski koszt eksploatacji (włącznie z kosztami obsługi technicznej i kosztami energii). Można przyjąć, że okres zwrotu w porównaniu do powszechnych na rynku pomp łopatkowych suchych lub mokrych będzie dużo krótszy i na ogół mniejszy niż dwa lata biorąc pod uwagę jedynie koszt energii i koszt utrzymania, a nie porównując kosztów samej instalacji, która w przypadku pomp serii GHS VSD+ jest bardzo prosta
  • W przypadku zakupu nowej pompy, koszt eksploatacji może być obniżony o ok. 50%

 

OSZCZĘDNOŚCI NA SERWISIE!

Gwarantowane bezproblemowe działanie:

Pompy próżniowe serii GHS VSD+ zostały zaprojektowane w taki sposób aby ich obsługa techniczna była łatwa i ograniczona do minimum: nie ma w nich łopatek a więc i ich stukania, tarcia i zużywania się. Średnie okresy między przeglądami technicznymi (MTBM ) są wyjątkowo długie. Do pracy pompy nie jest potrzebna woda, a dzięki systemowi SmartLink użytkownik jest na bieżąco informowany o stanie roboczym pompy i wymaganiach w zakresie obsługi technicznej.
pompy prozniowe atlas copco kozysc dla twojej firmy

WYJĄTKOWE KORZYŚCI!

CISZA, CZYSTOŚĆ I ZDROWIE!

Pompy próżniowe serii GHS VSD+ charakteryzują się niezwykle niskim poziomem emisji hałasu w porównaniu do pomp dostępnych aktualnie na rynku. System odzyskiwania energii umożliwia ograniczenie do minimum generowania gorącego powietrza w miejscu pracy, które zwykle stanowi problem w klimatyzowanych pomieszczeniach produkcyjnych. Niezwykle skuteczny system zatrzymywania oleju powoduje, że jakość powietrza opuszczającego pompę jest optymalna, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie pracowników (ponieważ to powietrze jest często wdychane ). Zapobiega również powstawaniu plam olejowych na posadzkach w halach produkcyjnych, co powszechnie zdarza się w przypadku tradycyjnych pomp ze smarowaniem olejowym. Ostatecznym wynikiem jest znacznie wyższa czystość środowiska pracy.