seris pomp próżniowych Atlas Copco

JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ SPRZĘT ATLAS COPCO?

Atlas Copco jest ekspertem we wszystkich szczegółach produkcji próżni. Jako lider rynku i innowator w wszystkich dziedzinach technologii sprężania gazów, opracowaliśmy optymalne pompy próżniowe, systemy i akcesoria.

Ale to tylko część zakresu oferty. Aby w pełni korzystać z systemu próżniowego, potrzeba profesjonalnego serwisu.

Poprzez zakup pompy próżniowej Atlas Copco, można uzyskać znacznie więcej niż tylko niezawodną i zaawansowaną technologię ─ do Państwa dyspozycji jest bogactwo doświadczeń krajowych i zagranicznych specjalistów, którzy są gotowi udzielić Państwu wszechstronnego  wsparcia.

NIższe koszty Eksploatacyjne

Podczas zakupu sprzętu, największą uwagę przykłada się do jego ceny. Wymagana wydajność i podciśnienie są oceniane w stosunku do ceny zakupu. Jednakże cena zakupu to jedynie część całkowitych kosztów eksploatacyjnych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z kosztami posiadania ─ a zobaczą Państwo ile można zaoszczędzić!

 

Czy wiedzą Państwo, że:

Koszt całkowity energii elektrycznej zużytej przez pompę próżniową w całym okresie jej eksploatacji jest 4-5 razy wyższy niż koszt jej zakupu.

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Koszty energii stanowią 50% całkowitych kosztów posiadania sprzętu próżniowego. W wielu zakładach przemysłowych pompy próżniowe odpowiadają nawet za 70% kosztów całej energii elektrycznej. Dlatego zmniejszenie zużycia energii w tym obszarze oznacza znaczną oszczędność kosztów.


Czy wiedzą Państwo, że:

Nieszczelność w instalacji próżniowej pracującej przy podciśnieniu 1 mbar o średnicy 1 mm powoduje utratę 500 m3 próżni na godzinę, co odpowiada pracy pompy próżniowej o mocy 15 kW

 

Wszystkie nasze innowacje koncentrują się na zmniejszaniu zużycia energii. Dzięki nowym technologiom, takim jak np. zastosowanie przemienników częstotliwości, możemy zaoferować oszczędności nawet do 50%!

Terminowa obsługa serwisowa zapobiega wyciekom i marnotrawstwu energii a tym samym zmniejsza Państwa rachunki.

   

GWARANTOWANA NIEZAWODNOŚĆ

Czy wiedzą Państwo, że:

Jeden dzień niezaplanowanego postoju systemu próżniowego może kosztować kilkakrotnie więcej, niż przeprowadzanie regularnych przeglądów serwisowych.

Próżnia jest niezwykle istotną częścią procesu produkcyjnego. Wadliwy sprzęt może prowadzić do przerw w produkcji i poważnych strat finansowych. Dlatego właściwe i terminowe przeprowadzanie obsługi serwisowej jest niezbędne, aby zmniejszyć to ryzyko. Specjalnie zaprojektowany plan obsługi, dostosowany do charakterystyki instalacji, zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę systemów próżniowych.

JAKOŚĆ W SZCZEGÓŁACH: CZĘŚCI ZAMIENNE

czesci zamienne dla prozni

Oryginalne części zamienne produkowane przez firmę Atlas Copco  to produkty najwyższej jakości, zapewniające niezawodność i długą żywotność urządzeń. Są one gruntownie testowane i sprawdzane przed sprzedażą, tak aby stanowić jak najlepszą ochronę Państwa sprzętu i inwestycji. Regularne przeprowadzanie obsługi przy użyciu oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych pozwala zwiększyć żywotność sprzętu.

 

Atlas Copco oferuje rozwiązania serwisowe, które spełnią Państwa wymagania: minimalizację kosztów operacyjnych o maksymalny okres bezawaryjnej eksploatacji i wydajności. Ze względu na globalny zasięg naszej organizacji serwisowej, zapewniamy wsparcie regionalnej na całym świecie.

 

Zdalne monitorowanie 

Bądź w kontakcie z systemem próżniowym przy użyciu systemu SmartLink. Pakiet ten oferuje indywidualne ustawienia do konkretnych zadań, począwszy od zdalnego monitorowania do pełnej analizy i dokładnego zarządzania systemem próżniowym.

system zdalnego monitorowania airnet

 

Serwis Atlas Copco

to największa sieć serwisowa obsługująca urządzenia sprężonego powietrza i podciśnienia w Polsce. Ponad stu wysoko wykwalifikowanych specjalistów zapewnia wsparcie naszym klientom w dowolnym regionie kraju.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi i pełne wsparcie techniczne świadczone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Na wyposażeniu naszych inżynierów serwisowych są najbardziej zaawansowane narzędzia i specjalnie wyposażone pojazdy, dzięki którym zawsze mogą szybko dotrzeć na miejsce i jak najszybciej dokonać naprawy.

serwisant atlas copco